Christophe Beghin in club van ‘100’

Christophe Beghin voegde zich deze campagne tot een select kransje van internationals met minstens 100 selecties. Tegen Finland werkte de speler van Charleroi zijn 107de interland af.

Recordhouder inzake selecties is nog steeds Jef Eygel (133). John Loridon kwam 119 keer uit voor België, Rik Samaey en Lucien Van Kersschaever 109 keer, René Aerts telt 105 caps en Piet Van Hulle 103.

Als Beghin nog driemaal in deze EK-kwalificatieronde in actie komt wipt hij over Samaey en Van Kersschaever. ‘De tijd vliegt snel zegt Christophe Beghin. Het is mooi dat ik in deze club met grote namen van het Belgische basket terecht kom. Nu nog de komende week met de Belgian Lions een stap richting Eurobasket 2013 zetten,’ aldus de ancien van de Lions.

Christophe Beghin (32) kwam in 2000 voor het eerst in actie met de Belgian Lions. Van de huidige selectie telt Roel Moors de tweede meeste interlands. Moors kwam al 90 keer voor de Lions uit.