Belgian Lions in Antwerp

De volledige selectie van de Belgian Lions gaf vandaag een acte de presénce in het Stadhuis van Antwerpen. Bondscoach Eddy Casteels gaf dan weer de ambities van de Lions richting de EK-kwalificatieronde vrij.

Burgemeester Patrick Janssens van de Stad Antwerpen opende de persconferentie, waarna manager Jacques Ledure en bondscoach Eddy Casteels duiding verschaften richting de kansen van de Lions in de EK-kwalificatieronde die volgende week woensdag in Polen start.

‘Polen is de favoriet en  Finland was de verrassing op het EK in Litouwen. Zwitserland mogen we ook niet onderschatten en het blijft opletten of Thabo Sefoslosha niet meespeelt. We zijn echter een jonge en competitieve ploeg. Het klinkt misschien niet Belgisch, maar onze challenge is een stek op het EK in Slovenië,‘ zei de bondscoach op de persconferentie in Antwerpen.