Lions & Cats aan het werk in Oostende!

Eind augustus moeten zowel de Belgian Lions als Belgian Cats vol aan de bak in de Coretec Dôme van Oostende. De Belgian Lions spelen tegen Tsjechië hun eerste wedstrijd in de kwalificatiecampagne voor het EK in 2029, terwijl de Belgian Cats zich verder voorbereiden richting het WK in Berlijn. 

Lions beginnen aan de weg richting EK 2029

Na de uitschakeling in de WK-kwalificatiecampagne, moeten de Belgian Lions alweer snel aan het werk. Op donderdag 27 augustus spelen de Lions in Oostende tegen Tsjechië, in kader van de pre-kwalificatie voor het Europees Kampioenschap in 2029. Verder zit ook Noorwegen in de groep.

Tickets voor deze wedstrijd zijn nu verkrijgbaar. Bestel je vóór 10 augustus, dan heb je recht op een early-bird tarief! Daarnaast kan je ook kiezen voor een combideal van de wedstrijd van de Lions én de wedstrijd van de Cats tegen Japan op 28 augustus.

BESTEL JE TICKETS HIER

Cats spelen laatste oefenwedstrijden tegen Japan voor het WK 

Na de dubbele confrontatie met Italië in Kortrijk en het oefentornooi in Tenerife, spelen de Belgian Cats twee laatste oefenwedstrijden op eigen bodem in Oostende, vooraleer ze vertrekken naar het WK in Berlijn.

Op vrijdag 28 augustus spelen de Cats om 20u30 tegen Japan, om twee dagen later op 30 augustus de fans uit te zwaaien met een wedstrijd om 18u15.

Ook voor deze wedstrijd zijn nu tickets beschikbaar. Ja kan er met een combideal ook voor kiezen om de beide wedstrijden van de Cats bij te wonen.

CATS VS. JAPAN (28/08)

CATS VS. JAPAN (30/08)