Belgian Cats openen EK-voorbereiding met oefeninterland tegen Italië

De Belgian Cats werken vrijdag (20u30) 23 mei in de Mons Arena van Bergen de eerste oefeninterland van de EK-voorbereiding af. Tegenstander is Italië, het nummer 16 van de wereld en als één van de vier gastlanden uiteraard geplaatst voor het komende EK (18-29 juni).
Na twee weken van training staat er voor de Belgian Cats, nummer 6 van de wereld en regerend Europees kampioen, een eerste oefeninterland tegen Italië op het programma. De selectie van bondscoach Mike Thibault telt nog dertien speelsters. Julie Allemand (LA Sparks) en Julie Vanloo (Golden State Valkyries) spelen nog in de WNBA en pikken later in de voorbereiding aan. Julie Allemand heeft intussen en na een knieoperatie (meniscus) haar comeback bij Los Angeles Sparks gemaakt.
Er zijn al 2.000 tickets voor de oefeninterland van vanavond met Italië de deur uit. Voor tickets: www.basketballbelgium.be.

Selectie: Nasta Claessens, Alicia Courtheau, Antonia Delaere, Renée Denys, Ine Joris, Maxuella Lisowa, Becky Massey, Emma Meesseman, Bethy Mununga  Elise Ramette, Zhen Verburgt, Marie Vervaet, Laura Vilcinskas